19 mei 2009
Klik hier voor inschrijving!
Inspirerende en snelle nascholing.
Voor iedere verpleegkundige die meer uit het vak wil halen.
Wat is het?
NURSE ACADEMY is een nieuwe vorm van leren. Het combineert actuele vakinformatie in een tijdschrift met de gemakken van e-learning. Dat is leren wanneer het jou uitkomt. Als je de kennistoets op www.nurseacademy.nl met goed gevolg hebt afgerond, ontvang je een certificaat plus het aantal behaalde accreditatiepunten. Een handige manier dus om je klinische kennis en vaardigheden bij te houden.
Hiermee haal je 20 studiepunten per jaar voor slechts € 99,-!
NURSE ACADEMY is erkend door de accreditatiecommissie van het kwaliteitsregister Verpleegkundigen & Verzorgenden (V&V).
Hoe werkt het?
Bestudeer de artikelen in het tijdschrift NURSE ACADEMY en beantwoord de interactieve kennisvragen op de site. Om hieraan te kunnen deelnemen, moet je wel eerst lid worden.
Inschrijven
Als je je inschrijft ontvang je vier keer per jaar het glossy tijdschrift NURSE ACADEMY én vier e-learningmodules voor €99,-. Volledige deelname staat voor 20 uur geaccrediteerde nascholing.
Onderaan de pagina vind je een voorbeeld van een artikel en de toetsvragen uit NURSE ACADEMY. Kijk voor meer informatie op www.nurseacademy.nl/nursing.

9 reactie(s)
Klaartje Droste 08-02-10 - 17:15
Beste Jos,
Vanzelfsprekend zijn accreditatiepunten niet bij ons te koop. Je moet er gewoon flink je best voor doen.
Voor 99 euro kun je, als je dus goed studeert, 20 studiepunten halen.
met vriendelijke groet,
Klaartje Droste
uitgever nurse Academy
Klaartje Droste 08-02-10 - 17:13
Beste Jos,
Vanzelfsprekend zijn de accreditatiepunten niet te koop. Je moet er zelf nog goed je best voor doen. Voor 99 euro per jaar heb je de mogelijkheid om, als je dus goed studeert, 20 studiepunten verdienen.
Dat is altijd het lastige aan zo'n kop, daar kun je niet alles in kwijt.
met vriendelijke groet,
Klaartje Droste
uitgever
Jos 23-01-10 - 11:08
Ik lees in de kop dat accreditatiepunten gewoon te koop zijn. Dat kan toch echt de bedoeling niet zijn. Dat komt neer op titel kopen.......
Jos van Damme 23-01-10 - 11:05
Lees ik nou echt dat accreditatiepunten gewoon te koop zijn? De kop zegt dat. dat lijkt me nou echt niet de bedoeling.
klaartje 29-09-09 - 13:14
Beste Ion,
Voor een abonnement op Nurse Academy betaal je normaal 99 euro per jaar, maar als je lid bent van de V&VN krijg je 20% korting en betaal je 79,20 euro per jaar.
Het lidmaatschap van de V&VN heeft ook een jaarlijkse bijdrage, die natuurlijk wordt geïnd door de V&VN. Dus als je lid wordt van de V&VN heb je nog geen abonnement op Nurse Academy.