• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
Menu
Zoeken
Inloggen

Nursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigenNursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigen

Waarmee maken wij jou steeds beter?

  • Praktijk
  • Werk
  • Challenge
  • Congressen
  • Abonneren
  • Nursing
    • Home
    • Praktijk
    • Werk
    • Challenge
    • Congressen
  • Service
    • Veelgestelde vragen
    • Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Inloggen
    • Wat is de Nursing Challenge?
    • Mijn profiel
  • Meer Nursing
    • Nieuwsbrieven
    • Shop
    • Nursing.be
  • Vacaturebank
    • Vacatures
    • Vacature plaatsen

Overig Overig

Luchtige kleding

Gepubliceerd op: 19 juli 2010
Dit bericht is ouder dan 5 jaar

Verzorgende Conny haalt een mooie herinnering op aan een bewoonster die wel heel bijzondere bagage bij zich had voor een zonvakantie.

Heerlijk, ik heb vakantie! Bestemming is in Nederland voor drie weken van helemaal niets. Terwijl ik mijn kleding verzamel bedenk ik wat er allemaal mee moet. Nu is het op dit moment heel makkelijk met het mooie weer. Het houdt voorlopig zo nog aan, dus het accent ligt op luchtige kleren.

 

Afrika

Het doet mij denken aan een leuk verhaal van een cliënt. Zij heeft in haar jonge leven vele reizen gemaakt van maanden lang. Toen ze pas getrouwd was ging zij vaak met haar man mee naar verre bestemmingen. Meestal naar landen in Afrika. Hij was waterbouwkundig ingenieur en had daar projecten om gewassen in droge gebieden van water te voorzien. Omdat het daar zeer warm was, besloot mijn cliënte om vooral luchtige kleren te kopen en mee te nemen. Ze had een aantal koffers ingepakt en deze zouden per schip vervoerd worden. Nou hadden ze vroeger natuurlijk niet zulke mooie koffers als tegenwoordig en eigenlijk zagen de koffers allemaal hetzelfde uit, zeker de grote hutkoffers.

 

Wit jurkje

De overzeese reis verliep voorspoedig en toen zij op plaats van bestemming arriveerden, was mijn bewoonster verrukt van het voorlopige mooie onderkomen voor vier maanden. Met veel ijver zou ze de koffers gaan uitpakken en gelijk wat luchtigs aan gaan doen. Zij werden daarna verwacht bij een collega van haar echtgenoot voor een welkomstlunch. Ze dacht aan het prachtige wit jurkje van kant dat ze voor speciale gelegenheden had gekocht.

 

Berenmuts 

Met het openen van het deksel van de koffer zag ze meteen dat er iets niet goed was gegaan. Met een kreun van ontzetting kwam ze tot de ontdekking ze de verkeerde koffers bij zich hadden. Er zaten winterkleren in… Bij navraag bleek dat er twee schepen zouden vertrekken, één naar Canada en één naar Afrika! Ze hadden de koffers omgewisseld. En daar stond ze dan, niets luchtigs! Nee, een berenmuts met oorwarmers en een dikke sjaal. Heerlijk zo’n verhaal van vroeger.

Gepubliceerd op: 19 juli 2010
Door: exed-admin

Thema:

Overig

Tags:

TVV

Lees Interacties

Geef je reactie Reactie annuleren

Om te kunnen reageren moet je inlogd zijn. Inloggen Ik heb nog geen account


Overig

Overig

Het Nursing-magazine van november is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van november is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van oktober is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van september is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van juli/augustus is uit: lees de artikelen online

Bekijk meer

Newsletter

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en vakinhoudelijke artikelen?

Schrijf je dan in voor een van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden

Footer

Meer nursing

Abonneren

Gratis proefabonnement

Shop

Contact

Volg ons op

Adverteren

Personeeladvertentie

Adverteren & partnerships

Nursing Vlaanderen

Ga naar Nursing.be

© Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Nature

  • Privacy Statement
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
  • Cookie voorkeuren