• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
Menu
Zoeken
Inloggen

Nursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigenNursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigen

Waarmee maken wij jou steeds beter?

  • Praktijk
  • Werk
  • Challenge
  • Congressen
  • Abonneren
  • Nursing
    • Home
    • Praktijk
    • Werk
    • Challenge
    • Congressen
  • Service
    • Veelgestelde vragen
    • Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Inloggen
    • Wat is de Nursing Challenge?
    • Mijn profiel
  • Meer Nursing
    • Nieuwsbrieven
    • Shop
    • Nursing.be
  • Vacaturebank
    • Vacatures
    • Vacature plaatsen

Overig Overig

Woonzorgketen neemt Slotervaart over

Gepubliceerd op: 17 augustus 2006
Dit bericht is ouder dan 5 jaar

De kogel is door de kerk: het Slotervaartziekenhuis wordt overgenomen door zorggroep Cordaan en woningcorporaties Het Oosten en De Key.

De zeggenschap over het ziekenhuis en het onroerend goed moeten voor het eind van het jaar aan de nieuwe eigenaars zijn overgedragen.

Vier partijen

De overeenkomst volgt op een biedingsprocedures waarbij vier partijen in de race waren. Naast het samenwerkingsverband rond Cordaan waren dit een consortium van het Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis, ABN Amro, bouwer Volkers Wessels en Simed, alsmede Medisch Centrum Alkmaar (MCA) en een anonieme holding.

Ketenzorg
In een persbericht laat het Slotervaart weten dat het voorstel van Cordaan en de woningbouwverenigingen het dichtst bij de eigen uitgangspunten voor de nabije toekomst ligt. Zorgaanbieder Cordaan is in Amsterdam actief op het terrein van verpleeghuiszorg, gehandicaptenzorg, ggz en thuiszorg. ‘Met het Slotervaart kunnen wij de zorgketen completeren’, verduidelijkt bestuursvoorzitter Ans Bartelink van Cordaan de plannen. 

Woonbestemming
Op de vraag welke functies mogelijk uit het ziekenhuis verdwijnen, kan Bartelink vooralsnog geen antwoord geven. De bedoeling is wel dat het Slotervaart als basisziekenhuis met bijbehorende specialismen gehandhaafd blijft. Toch zal er ook het nodige veranderen. Om het onroerend goed beter te laten renderen willen Het Oosten en De Key gedeeltelijk een woonbestemming aan het ziekenhuis geven.

Gepubliceerd op: 17 augustus 2006
Door: Redactie Nursing

Thema:

Overig

Tags:

Lees Interacties

Geef je reactie Reactie annuleren

Om te kunnen reageren moet je inlogd zijn. Inloggen Ik heb nog geen account


Overig

Overig

Het Nursing-magazine van november is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van november is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van oktober is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van september is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van juli/augustus is uit: lees de artikelen online

Bekijk meer

Newsletter

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en vakinhoudelijke artikelen?

Schrijf je dan in voor een van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden

Footer

Meer nursing

Abonneren

Gratis proefabonnement

Shop

Contact

Volg ons op

Adverteren

Personeeladvertentie

Adverteren & partnerships

Nursing Vlaanderen

Ga naar Nursing.be

© Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Nature

  • Privacy Statement
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
  • Cookie voorkeuren