Zibb Search

Nursing Challenge

Toets 1 Challenge: Anatomie en Fysiologie

04 mei 2010

Toets nummer één startte op 12 mei en gaat over anatomie en fysiologie. Lees deze tips door voor een goede voorbereiding!

De kennistoetsen van de Nursing Challenge worden zorgvuldig samengesteld door E-Nursing. E-nursing is geaccrediteerd door de Accreditatiecommissie Kwaliteitsregister Verpleegkundigen & Verzorgenden, wat betekent dat wanneer je een cursus hebt gevolgd bij E-nursing, de accreditatiepunten bijgeschreven zullen worden in het Kwaliteitsregister van de V&VN.

De eerste toets van de Nursing Challenge zal op 12 mei 2010 beschikbaar zijn en bevat dertig pittige vragen. Je hebt maar twee kansen om de toets te maken! Houd hier rekening mee en pak er voor de zekerheid literatuur bij, zoals Anatomie en fysiologie van de mens, kwalificatieniveau 4 van Elsevier Gezondheidszorg. Zo kun je feitjes die je niet weet opzoeken.

LET OP: de laatste toets telt! Dus ben je voor de eerste toets geslaagd, bedenk je dan goed of je het er nog eens op wilt gokken voor een beter resultaat. Ben je gezakt, dan spreekt voor zich dat je de toets nog eens probeert. De goede en foute antwoorden krijg je niet direct te zien.

Zodra de toets online staat verschijnt hier een button. Wanneer je daar op klikt, word je naar de leeromgeving van E-Nursing gestuurd. Daar krijg je je eigen portfolio, waar naast de eerste toets over anatomie & fysiologie, ook de rest van de toetsen aan toe wordt gevoegd.  Op E-Nursing staan nog tientallen andere toetsen om je verpleegkundige kennis bij te spijkeren, dus je kunt je portfolio ook na de Nursing Challenge nog gebruiken.

Om zo’n portfolio te krijgen moet je je eerst registreren. Deze gegevens zijn van belang voor alle communicatie rondom de Challenge. Uiteraard wordt zorgvuldig met je gegevens omgegaan.

Om alvast te oefenen kun je een demonstratiecursus doen op de site van E-Nursing. Dan kom je woensdag niet voor al te veel verrassingen te staan.

Een compleet overzicht van alle toetsen rondom de Nursing Challenge vind je op de pagina www.nursing.nl/challenge. Succes!


De Nursing Challenge wordt mede mogelijk gemaakt door

    

 

2 reactie(s)

Marian Briene 25-05-10 - 19:17

Leuk idee..kun je ook meedoen als leerlingverpleegkundige??Ik ben bijna vierdejaarsleerling (niveau 4)w68eq

Erik Laros 13-05-10 - 11:53

leuk initiatief, allen wel jammer dat je als verpleegkundige werkzaam in de psychiatrie anders in het vak staat als bv. een A-verpleegkundige. Het lijkt erop dat de toetsing vooral op de A van toepassing zijn, of is dat verkeerd ingeschat?


*
*
*
*

GERELATEERDE ARTIKELEN

Doe mee aan de Nursing Challenge

De strijd om de titel ‘Nursing Verpleegkundige van het Jaar’ is begonnen. Dit jaar geen verkiezing, maar een echte wedstrijd, waarbij alles draait om kennis en kunde. Doe mee aan de Nursing Challenge en laat zien wat je waard bent! Alles wat je moet weten op een rij.

Lees verder »

Rectangle

Gratis nieuwsbrief

Meld je aan voor de Nursing e-mail nieuwsbriefElke week het laatste nieuws, de nieuwste blogs, interessante artikelen, evenementen en tips voor verpleegkundigen ontvangen? Meld je nu aan voor de gratis nieuwsbrief van Nursing of tip een collega.

Klik hier om de laatste nieuwsbrief te bekijken.