Home Contact

Wat is Nursing?

Nursing biedt vakinformatie voor verpleegkundigen in het ziekenhuis en de wijk. Naast de website is er een Nursing-magazine en een gratis nieuwsbrief.

Nursing redactie

Redactiesecretariaat:
Telefoon (0031)(0)30-638 3843
E-mail: nursing@bsl.nl

Alexia Hageman

hoofdredacteur
(0031) (0)30 – 638 3785
Alexia.Hageman@bsl.nl
Werkt ma, di, do, vr

Dorien te Voortwis

eindredacteur
(0031) (0)30 – 638 3612
Dorien.te.Voortwis@bsl.nl
Werkt di, wo, do, vr

Margot Hamel

redacteur
(0031) (0)30 – 638 3734
Margot.Hamel@bsl.nl
Werkt ma, di, do, vr

Nienke Berends

redacteur
(0031) (0)30 – 638 3842
Nienke.Berends@bsl.nl
Werkt ma, di, wo, do

Francine Aarts

redacteur
(0031) (0)30 – 638 3668
Francine.Aarts@bsl.nl
Werkt ma, di, do, vr

Marjoleine Gijsen

redactie assistent
(0031) (0)30 – 638 38 43
Marjoleine.Gijsen@bsl.nl
Werkt ma, di, do

Nursing congressen

Klantenservice congressen:
Telefoon (0031) (0) 30 – 638 3638
E-mail: aanmelder@bsl.nl

Christa van den Hurk

Congresontwikkelaar
(0031) (0) 6 – 125 67 875
Christa.van.den.hurk@bsl.nl

Henriette Boven

Senior Congresontwikkelaar
(0031) (0) 6 – 53 97 9913
henriette.boven@bsl.nl

Connie Willemse

Klantenservice
(0031) (0)30 – 638 3638
Aanmelder@bsl.nl

Miranda Looijen-Hardenbol

Klantenservice
(0031) (0)30 – 638 3638
Aanmelder@bsl.nl

Dyron Bijl

Sales
(0031) (0)10 – 7421941
dyron@crossmedianederland.com

Locatie en route

Openbaar vervoer

Vanaf NS-station Houten met de bus:

  • Er vertrekken regelmatig bussen vanaf NS station Houten;
  • Deze bussen vertrekken vanaf de halte Molenzoom, (achter de Albert Heijn);
  • Neem lijn 45, 47, 48 of 49 tot de halte Molenzoom;
  • Steek de weg over
  • Loop over het tegelpaadje door tot u rechts het gebouw ziet;
  • De entree is goed herkenbaar aan het logo erboven (Bohn Stafleu van Loghum)

Vanaf NS-station Houten lopend:

  • Vanaf het station Houten kunt u ons pand in 10 tot 15 minuten wandelend bereiken;
  • U loopt parallel aan het spoor richting de “Molenzoom”, de Albert Hein houdt u aan uw linkerhand;
  • Aangekomen bij de rotonde gaat u naar rechts, de ‘Molenzoom’ loopt u uit tot de laatste gebouwen aan de linkerkant;
  • Hier gaat u links de parkeerplaats op;
  • Loop door tot u rechts het gebouw ziet
  • De entree is goed herkenbaar aan het logo erboven (Bohn Stafleu van Loghum)

Adres

Walmolen 1 3994 DL Houten
Postbus 246 3990 GA Houten

Contact

Klik hier voor de meest gestelde vragen over website, abonnementen of congressen.

Staat je vraag er niet tussen, bel of mail dan de Klantenservice:
– Abonnement of technische vragen: Klantenservice / 030-638 37 36 (ma-vr 8.30-17.30).
– Nursing Experience: Klantenservice congressen / 030-638 36 38 (ma–vr 8.30-17.30).

Wil je een artikel schrijven voor Nursing? Bekijk de auteursrichtlijnen

Sales

Adverteren en congressponsoring:
Dyron Bijl
(0031) (0)10 – 7421941
dyron@crossmedianederland.com

Advies leermiddelen voor instellingen

Richard Arnoldus
richard.arnoldus@bsl.nl
(0031) (0) 6 27 18 94 42

NVKVV

Ben je lid van het NVKVV en heb je een inhoudelijke vraag of tip voor Nursing, bel dan met de redactie.
Voor andere vragen:

NVKVV
Telefoon (0032) (0)2-732 10 50
Fax (0032) (0)2-734 84 60
E-mail administratie@nvkvv.be