Gratis nieuwsbrief Meld je aan voor de gratis e-mail nieuwsbrief van Nursing, TvV en TvZ. Klik hier

Wat staat er in de CAO over zorgverlof bij ernstige ziekte van je partner?

Bij zeer ernstige ziekte van de partner waarvoor thuisverpleging noodzakelijk is, wordt aan de werknemer na overleg betaald zorgverlof toegekend van maximaal 3 maanden, indien de werknemer deze zorg c.q. verpleging op zich neemt.

De in deze periode opgebouwde vakantie wordt geacht te zijn opgenomen. Er is wel een doktersverklaring noodzakelijk met betrekking tot de noodzaak van de verpleging van de partner.

 

 

Zorgverlof is geregeld in artikel 6.2.6 van de CAO Verpleeg- & Verzorgingshuizen en komt inhoudelijk ongewijzigd terug in de nieuwe CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen en Thuiszorg (CAO VVT).

 

Voor meer informatie, zie:

http://www.abvakabofnv.nl/cao/overzicht/vvt/

Marco Borsboom, beleidsmedewerker Zorg, Abvakabo FNV

Of registreer je om te kunnen reageren.

Nursing is een uitgave van Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Media B.V.
Voorwaarden