In het Brabantse Reusel is zondagnacht een ambulance gestolen.
Ambulancepersoneel was iets na middernacht aan het werk in een woning aan de Bakkerstraat en had de ambulance met draaiende motor op de stoep laten staan. Toen de hulpverleners buiten kwamen was het voertuig weg, meldt de politie.
Teruggevonden
De ambulance werd later op de Markt in het nabijgelegen Bladel teruggevonden. Agenten hebben hem teruggereden naar de woning in Reusel. Van de daders ontbreekt ieder spoor.
Trouw
Door: redactie Nursing
Verknipt!
Het zal de dader zijn (of haar) eigen familie maar wezen die met spoed naar het ziekenhuis moet worden gebracht, en er dan buiten achter komen dat de ambu weg is. Dan is het ineens niet zo grappig meer zeker!
Het zal de dader zijn(of haar)eigen familie maar wezen die met spoed naar het ziekenhuis moet worden gebracht, en dan buiten erachter komen dat de ambu gestolen is. Dan is het ineens niet zo grappig meer zeker!
Hier heb ik dus geen woorden voor.
Een letterlijk levensgevaarlijk “geintje”. Je zal maar met spoed naar het ziekenhuis moeten!
DNA zoeken en de bak in met dat gajes.