Een maagbloeding geeft in eerste instantie vaak vage klachten, maar kan snel levensbedreigend worden. Hoe herken je deze aandoening en welke adviezen kunnen verpleegkundigen deze patiënten geven? De toets bij dit artikel levert 2 accreditatiepunten op.
Premium
03 nov 2020
Artikel bewaren
Je hebt een account nodig om artikelen in je profiel op te slaan
Login of Maak een account aanReacties6
Goedendag,
Het is ontzettend leuk om de toetsen te maken maar waar ik als verzorgende tegen aan lop is de vele moeilijke woorden die een verpleegkundige misschien wel leert maar een ig er niet.
Is het een optie om tussen haakjes te zetten wat het betekend zodat ik niet alle woorden hoef te googelen?
m vr g r Annet
Beste Annet, het is zoals je zegt: Nursing wordt gemaakt voor verpleegkundigen. Dus we sluiten aan bij hun niveau. Heel tof dat je de Nursing Challenge maakt!, maar helaas kunnen we niet aan je verzoek voldoen. Groetjes van de redactie
bedankt voor je antwoord. Jammer, gek dat dat bij een abbonnement niet wordt gezegd en dat er niks voor verzorgende is. Er zijn misschien nog wel meer verzorgende als verpleegkundige.
gr Annet
Wist je dat er speciaal voor verzorgenden een eigen vaktitel bestaat: Tijdschrift voor Verzorgenden (TVV), kijk hier https://www.tvvtotaal.nl/. Ook echt de moeite waard!
Ik heb maar 1 email adres, dus dat kan niet de rede zijn waarom ik het maag bloeding artikel niet kan lezen, zou graag de test maken
Beste Thamara, ben je abonnee en ingelogd? Dan zou je het artikel moeten kunnen lezen en de rest moeten kunnen maken. Werkt het niet, dan kun je het beste even contact opnemen met de klantenservice: http://www.bsl.nl/klantenservice. Succes en excuses voor het ongemak