Mogen ze je op één dag tien uur inzetten in de thuiszorg?

‘Ja, dat mag. In de CAO VVT, 2008-2010 is in artikel 5.1.1 opgenomen dat de werkgever de arbeid zodanig organiseert dat de werknemer ten hoogste 10 uur arbeid verricht per dienst. Hiervan kan incidenteel zelfs worden afgeweken, indien het onvoorziene wijziging van omstandigheden betreft, tot maximaal 12 uur per dienst. 

Omdat er nog geen nieuwe CAO is afgesloten en de oude CAO algemeen verbindend verklaard is, werken de bepalingen uit deze CAO door tot er een nieuwe CAO is afgesloten.’

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Heb je nog geen account, maak dan hieronder een account aan. Lees ook de spelregels.