Afgelopen vrijdag is de laatste aflevering van Malaika uitgezonden op RTL 5. Het is niet duidelijk of de zorgsoap na de zomer een vervolg krijgt.
Na vijftig afleveringen is er een einde aan het eerste seizoen van Malaika gekomen. Eerder meldde zenderbaas Paul Cormont positief te staan tegenover een vervolg. Per aflevering keken tussen de 150 tot 200 duizend kijkers, maar via uitgesteld kijken bereikte RTL 5 ook veel publiek. Ook medefinancierder Actiz zou tevreden zijn.
Jongeren motiveren
De soap is samen met ActiZ en zorgorganisaties ontwikkeld. ‘Malaika’ draait onder andere om drie stagiaires die samenwonen in een antikraakpand en hun eerste stappen zetten in het werken in de zorg. In zorgcentrum Malaika werken ze samen met ervaren verzorgenden en verpleegkundigen, wiens werk, privélevens en onderlinge relaties ook naar voren komen in de verhaallijnen. De betrokken partijen hopen met de soap jongeren te motiveren om voor een baan in de zorg te kiezen.

Winnen! Wil jij een exclusieve Malaika-tas winnen? Mail dan je naam, leeftijd en adres naar redactie@tvvonline.nl. Volgende week verloten wij de tas onder de inzendingen.
In de nieuwste Tijdschrift voor Verzorgenden lees je een reportage vanaf de set van Malaika.
Lees ook:
Geef je reactie
Om te kunnen reageren moet je inlogd zijn. Inloggen Ik heb nog geen account