• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
Menu
Zoeken
Inloggen

Nursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigenNursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigen

Waarmee maken wij jou steeds beter?

  • Praktijk
  • Werk
  • Challenge
  • Congressen
  • Abonneren
  • Nursing
    • Home
    • Praktijk
    • Werk
    • Challenge
    • Congressen
  • Service
    • Veelgestelde vragen
    • Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Inloggen
    • Wat is de Nursing Challenge?
    • Mijn profiel
  • Meer Nursing
    • Nieuwsbrieven
    • Shop
    • Nursing.be
  • Vacaturebank
    • Vacatures
    • Vacature plaatsen

Verpleegkundigen winnen prijs voor onderzoek

Linda van Leeuwen

Gepubliceerd op: 6 juli 2015
Dit bericht is ouder dan 5 jaar

Vorige week wonnen vier verpleegkundigen een prijs op de Wetenschapsdag voor Zorgprofessionals van Sint Fransiscus Vlietland Groep in Rotterdam en Schiedam.

Vijftien verpleegkundigen presenteerden hun onderzoeksresultaten in een posterpresentatie en een twee minuten durende pitch.

De eerste prijs voor de Beste Poster ging naar Linda van Leeuwen. Haar onderzoek had als thema ‘geluid op de IC’. De tweede prijs voor de Beste Poster was voor Jolanda van Selst. Zij onderzocht de vraag wat de invloed van etniciteit is op de zwangerschap bij vrouwen met diabetes. De prijs voor de Beste Scriptie ging naar Marleen Alblas. Het onderwerp van haar scriptie was ‘Kwantitatief patiëntenonderzoek naar de begeleiding door verpleegkundigen bij urine-incontinentie.’ Anja van Wijk ontving de prijs voor de Beste pitch, over optimale psychosociale zorg.

Stimulans

De topklinische Sint Franciscus Vlietland Groep bestaat uit het Sint Franciscus Gasthuis in Rotterdam en het Vlietland Ziekenhuis in Schiedam. Men stimuleert verpleegkundig wetenschappelijk onderzoek. Om resultaten van verpleegkundig onderzoek te delen, is er jaarlijks een Wetenschapsdag van en voor zorgprofessionals werkzaam bij de ziekenhuisgroep.

EBP summercourse

Als je deelneemt aan Nursings EBP Summercourse, een bootcamp waarin je in één dag kennismaakt met EBP, oefen je in kleine werkgroepjes de vijf stappen van EBP.
– Hoe bepaal je de juiste zoekvraag?
– Hoe beoordeel je wetenschappelijke artikelen?
– Hoe vertaal je evidence naar de praktijk?
Er geldt nu nog een korting van €50,-! Meld je dus snel aan en kom ook op 27 augustus naar de Reehorst in Ede!

Gepubliceerd op: 6 juli 2015
Door: Margot Hamel

Thema:

Tags:

Lees Interacties

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je inlogd zijn. Inloggen Ik heb nog geen account

Newsletter

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en vakinhoudelijke artikelen?

Schrijf je dan in voor een van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden

Footer

Meer nursing

Abonneren

Gratis proefabonnement

Shop

Contact

Volg ons op

Adverteren

Personeeladvertentie

Adverteren & partnerships

Nursing Vlaanderen

Ga naar Nursing.be

© Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Nature

  • Privacy Statement
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
  • Cookie voorkeuren