• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
Menu
Zoeken
Inloggen

Nursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigenNursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigen

Waarmee maken wij jou steeds beter?

  • Praktijk
  • Werk
  • Challenge
  • Congressen
  • Abonneren
  • Nursing
    • Home
    • Praktijk
    • Werk
    • Challenge
    • Congressen
  • Service
    • Veelgestelde vragen
    • Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Inloggen
    • Wat is de Nursing Challenge?
    • Mijn profiel
  • Meer Nursing
    • Nieuwsbrieven
    • Shop
    • Nursing.be
  • Vacaturebank
    • Vacatures
    • Vacature plaatsen

Overig Overig

De tijd

Gepubliceerd op: 22 december 2009
Dit bericht is ouder dan 5 jaar

Verzorgende Conny staat alvast stil bij het voorbije jaar en het eeuwige gevecht met de klok.

Alweer bijna een jaar voorbij. Het was een jaar vol van emoties en niet alleen in zorgland. Hopelijk zal het komende nieuwe jaar meer rust brengen. Voor zowel de cliënten als voor alle collega’s. Er zijn veel nieuwe ontwikkelingen op komst in de zorg en het is afwachten wat een verbetering of verslechtering zal zijn. De tijd zal het leren.

 

Voornemens
Elk jaar nemen vele mensen zich in het nieuwe jaar een voornemen voor. Meestal gaat het dan over stoppen met roken, of minder snoepen. Grappig eigenlijk dat het vooral met de jaarwisseling plaatsvindt. Alsof daar een soort magische kracht vanuit gaat en daarom de kans van slagen groter is. Hopelijk zullen al die goede voornemens gaan lukken.

 

Klok
Mijn voornemen is om me minder te ergeren aan het tijdgebrek waar ik elke dag mee worstel. Het gevecht met de klok verlies ik namelijk altijd. Dus jezelf er bij neerleggen dat het een onneembare barrière is, scheelt een hoop irritatie. Ik denk dat veel collega’s het herkennen want wij hebben er allemaal mee te maken. De klok heeft een prominente plaats, alles is gebaseerd op tijd. Het is de grootste stressveroorzaker op de werkvloer.

 

Er zijn gelukkig een aantal dingen die niets te maken hebben met tijd. Laten we er voor zorgen dat wij als collega’s onderling het fijn hebben met elkaar. Steun en luister naar elkaar, wees vriendelijk en sta open voor een ander zijn mening. En verander ‘moeten’, in ‘willen’. Blijf vooral geloven in het mooie werk dat wij met z’n allen doen. Alle goeds voor 2010!!

Gepubliceerd op: 22 december 2009
Door: exed-admin

Thema:

Overig

Tags:

TVV

Lees Interacties

Geef je reactie Reactie annuleren

Om te kunnen reageren moet je inlogd zijn. Inloggen Ik heb nog geen account


Overig

Overig

Het Nursing-magazine van november is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van november is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van oktober is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van september is uit: lees de artikelen online

Overig

Het Nursing-magazine van juli/augustus is uit: lees de artikelen online

Bekijk meer

Newsletter

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en vakinhoudelijke artikelen?

Schrijf je dan in voor een van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden

Footer

Meer nursing

Abonneren

Gratis proefabonnement

Shop

Contact

Volg ons op

Adverteren

Personeeladvertentie

Adverteren & partnerships

Nursing Vlaanderen

Ga naar Nursing.be

© Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Nature

  • Privacy Statement
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
  • Cookie voorkeuren