• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
Menu
Zoeken
Inloggen

Nursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigenNursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigen

Waarmee maken wij jou steeds beter?

  • Praktijk
  • Werk
  • Challenge
  • Congressen
  • Abonneren
  • Nursing
    • Home
    • Praktijk
    • Werk
    • Challenge
    • Congressen
  • Service
    • Veelgestelde vragen
    • Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Inloggen
    • Wat is de Nursing Challenge?
    • Mijn profiel
  • Meer Nursing
    • Nieuwsbrieven
    • Shop
    • Nursing.be
  • Vacaturebank
    • Vacatures
    • Vacature plaatsen

Praktijk Palliatieve Zorg

Opvolger gezocht!

Gepubliceerd op: 21 april 2010
Dit bericht is ouder dan 5 jaar

Heel blij ben ik, trots ook, dat ik in juni afstudeer. Daarna lekker een paar weekjes ontspannen en dan fris aan de slag met mijn nieuwe baan. Dit alles heeft echter één nadeel, stoppen met bloggen.

Nursing zoekt namelijk een studentblogger want dat ben ik dan niet meer.

Wat vind ik dat jammer zeg! Heb het altijd met enorm veel plezier gedaan. Iedere week een nieuw onderwerp belichten. Interessant, fascinerend, innovatief, maar vooral bekritiseerbaar.

Al dagen tevoren spookten er nieuwe onderwerpen door mijn hoofd. Onderwerpen die op mijn pad kwamen, die werden verteld in de wandelgangen, op het nieuws kwamen of door vrienden werden verteld. Onderwerpen die mijns inziens aandacht verdienden, zette ik op ‘papier’.

Al schrijvend dacht ik aan de ellenlange discussies die de blog zou opwekken. Dat was voor mij een trigger om nog dieper op het onderwerp in te gaan. Leerzaam, actueel, uitlokkend en realistisch. Dat waren de kenmerken die ik altijd in mijn achterhoofd hield.

Nog een paar weken te gaan en dan zal mijn opvolger het stokje overnemen. Zijn er nog onderwerpen waarover jullie mijn mening of ervaring willen horen? Kamp jij met student-vraagstukken die je onder de aandacht wil brengen? Geef me een paar onderwerpen en ik zal er mijn laatste blogs mee vullen!

Tot slot: Ben jij een gedreven student verpleegkunde? Eigenzinnig, idealistisch en heb jij een heldere en kritische kijk op wat je meemaakt in de verpleegkundige wereld? Wordt dan mijn opvolger. Je zult er geen spijt van krijgen!

Ben jij student verpleegkunde en houd je van schrijven? Mail dan naar margot.hamel@reedbusiness.nl voor informatie. Ook als je twijfelt, gewoon contact opnemen!

Gepubliceerd op: 21 april 2010
Door: exed-admin

Thema:

Palliatieve Zorg

Tags:

Opleiding en deskundigheid

Lees Interacties

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je inlogd zijn. Inloggen Ik heb nog geen account


Praktijk Palliatieve Zorg

icon-Palliatieve Zorg

Palliatieve Zorg

Wetenschap | Palliatieve zorg in het ziekenhuis: begin er gewoon over

icon-Longziekten

Longziekten

Angst bij thuiswonende COPD-patiënten: wat kun je doen?

icon-Bejegening

Bejegening

Heeft je palliatieve patiënt beperkte gezondheidsvaardigheden, dan zijn dit de do’s and don’ts

icon-Palliatieve Zorg

Palliatieve Zorg

Sander de Hosson: ‘In de stervensfase zijn verpleegkundigen mijn belangrijkste sensoren bij de patiënt’

icon-Palliatieve Zorg

Palliatieve Zorg

Palliatieve zorg in het ziekenhuis: pak een krukje, ga zitten en luister

Bekijk meer

Newsletter

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en vakinhoudelijke artikelen?

Schrijf je dan in voor een van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden

Footer

Meer nursing

Abonneren

Gratis proefabonnement

Shop

Contact

Volg ons op

Adverteren

Personeeladvertentie

Adverteren & partnerships

Nursing Vlaanderen

Ga naar Nursing.be

© Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Nature

  • Privacy Statement
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
  • Cookie voorkeuren