Het meisje was opgenomen maar ze was het kennelijk niet eens met de huisregels. Ze schold de dienstdoende verpleegkundige uit. Toen het meisje kort daarna gesommeerd werd het ziekenhuis in verband met haar gedrag te verlaten, kreeg de verpleegkundige opnieuw de nodige beledigingen te verwerken. Later bedreigde het meisje de betreffende verpleegkundige ook nog met de dood.
Aangifte
Toen de verpleegkundige met de inmiddels gealarmeerde politie in gesprek was probeerde het meisje haar ook nog aan te vliegen, wat kon worden voorkomen. Agenten namen de patiënte mee naar het bureau en sloten haar in. De medewerkster van het ziekenhuis deed aangifte.

Agressie in thuiszorg
Het afgelopen jaar had een op de drie medewerkers in de thuiszorg een enkele keer te maken met verbale agressie als schelden, schreeuwen, vernederen, treiteren en pesten. Lees meer >>>
Ik denk dat het meisje overgeplaatst had moeten worden naar de PAAZ.
Helemaal met Ank Mulder eens idd deze madam een poosje laten zitten. Het moet niet gekker worden!!
Het lijkt mij verstandig om deze ‘dame’ in kwestie een poosje te laten zitten om haar gedrag te overdenken.