• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de voettekst
Menu
Zoeken
Inloggen

Nursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigenNursing.nl | Nieuws, blogs en meer | Nursing voor verpleegkundigen

Waarmee maken wij jou steeds beter?

  • Praktijk
  • Werk
  • Challenge
  • Congressen
  • Abonneren
  • Nursing
    • Home
    • Praktijk
    • Werk
    • Challenge
    • Congressen
  • Service
    • Veelgestelde vragen
    • Contact
    • Abonneren
    • Adverteren
    • Inloggen
    • Wat is de Nursing Challenge?
    • Mijn profiel
  • Meer Nursing
    • Nieuwsbrieven
    • Shop
    • Nursing.be
  • Vacaturebank
    • Vacatures
    • Vacature plaatsen

Steeds minder werknemers zorgeloos op vakantie

Steeds minder werknemers zorgeloos op vakantie

Gepubliceerd op: 28 juni 2012
Dit bericht is ouder dan 5 jaar

Heb je eindelijk die welverdiende vakantie, zit je op het strand te piekeren over werk dat blijft liggen of vakantiewerkers die hun taken niet goed uitvoeren. Hierin ben je niet de enige. Slechts 44% van de Nederlandse werknemers zegt dat het werk onderling goed verdeeld wordt als ze met vakantie gaan.

Dat is 14 procent minder dan in 2011, zo blijkt uit een jaarlijks onderzoek van uitzendbureau Unique. Daarin werd 586 werknemers gevraagd werden hoe zij deze zomerperiode tegemoet zien. Zo’n 22 procent van de werknemers weet nu al zeker dat het werk tijdens de vakantie blijft liggen, en dus op hen wacht bij terugkomst.

Extra werknemers
‘Werknemers zien de zomerperiode minder zonnig tegemoet dan voorgaande jaren. Het is de taak van de werkgever om hierop in te spelen, zodat zij toch kunnen genieten van een vaak welverdiende vakantie. Goed werkgeverschap is een kwestie van geven en nemen. In deze periode is het belangrijk om aandacht te besteden aan de interne planning dan wel de inhuur van extra capaciteit te overwegen’, aldus Raymond Puts, algemeen directeur Unique.

Vakantiekrachten
Het inhuren van vakantiekrachten, kan volgens het onderzoek bijdragen aan het wegnemen van zorgen van medewerkers. Een derde van de medewerkers gaat wel onbekommerd op vakantie. Voor hen is het gewoon een kwestie van loslaten. Hoe je dit het snelst doet? Lees deze 4 tips! 

Door: redactie Nursing, Rachel van de Pol
Unique, Volkskrant

Meer Nursing

Abonnement op Nursing
Nursing is de meest gelezen vaktitel voor verpleegkundigen niveau 4 en 5 in Nederland en Vlaanderen.
Word direct abonnee van Nursing.

Nursing op Facebook
Deel leuke foto’s, filmpjes, winacties, en andere ‘luchtiger’ zaken
via www.facebook.com/VakbladNursing


Nursing Calculator
Koop de Nursing Calculator, dé rekenapp voor verpleegkundigen.
> Download de app meteen
> Bekijk eerst een demonstratiefilmpje.

Gepubliceerd op: 28 juni 2012
Door: Redactie Nursing

Thema:

Tags:

E-Health

Lees Interacties

Geef je reactie

Om te kunnen reageren moet je inlogd zijn. Inloggen Ik heb nog geen account

Newsletter

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en vakinhoudelijke artikelen?

Schrijf je dan in voor een van onze nieuwsbrieven.

Aanmelden

Footer

Meer nursing

Abonneren

Gratis proefabonnement

Shop

Contact

Volg ons op

Adverteren

Personeeladvertentie

Adverteren & partnerships

Nursing Vlaanderen

Ga naar Nursing.be

© Bohn Stafleu van Loghum, onderdeel van Springer Nature

  • Privacy Statement
  • Disclaimer
  • Voorwaarden
  • Cookie voorkeuren